Dlaczego warto zapisać się na kurs przedłużania i zagęszczania rzęs oraz brwi?


Jeśli chcemy poszerzyć zakres usług naszego gabinetu kosmetycznego lub nabyć nowe umiejętności w dziedzinie kosmetyki, warto zapisać się na profesjonalny kurs przedłużania i zagęszczania rzęs oraz brwi. Dzięki niemu już po jednym dniu indywidualnej edukacji będziemy w stanie profesjonalnie i samodzielnie stosować omawiane zabiegi u swoich klientek. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto wziąć udział w kursie.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz brwi nie jest zadaniem łatwym. Zamiast próbować uczyć się samodzielnie, posiłkując się Internetem lub dostępnymi na rynku poradnikami, lepiej zapisać się na profesjonalny kurs. Sprawdź, dlaczego.

Szkolenie indywidualne

Jednym z powodów, dla których warto zapisać się na kurs przedłużania i zagęszczania rzęs oraz brwi, jest fakt, iż są to kursy indywidualne, dzięki czemu każdy kursant po zakończeniu szkolenia, będzie w stanie samodzielnie wykonywać zabiegi. W ciągu zaledwie jednego dnia uczestnik szkolenia zaznajomi się z zagadnieniami teoretycznymi, wykona ćwiczenia manualne oraz samodzielnie założy rzęsy. Wszystko pod okiem wysoko wykwalifikowanego szkoleniowca.

Sprawdzone metody

Istnieje wiele metod nakładania rzęs. Wybierając kurs, szukajmy gabinetów, oferujących szkolenie nakładania rzęs za pomocą pęsety krzyżakowej, takich jak Salon Kosmetyczny Perfect Glamour. Technika ta gwarantuje osobie wykonującej zabieg pełen komfort pracy, brak dolegliwości związanych z bólem, drętwieniem rąk, bólem kręgosłupa czy bólem głowy. Ponadto, dzięki opisywanej metodzie, czas trwania zabiegu skraca się do 2h, co pozwala na wykonywanie kilku zabiegów dziennie.

Materiały

Warto zapisać się na kurs przedłużania i zagęszczania rzęs oraz brwi również ze względu na wysokiej jakości materiały, używane w trakcie szkoleń.

Przede wszystkim są to materiały bardzo bezpieczne, o wyjątkowo wysokiej jakości, sprowadzane od najlepszych, światowych producentów.

Przykładem może być używany podczas szkolenia super mocny klej, niewymagający dodatkowego suszenia gruszką. Jest to produkt bardzo elastyczny, niepozostawiający grudek między rzęsami oraz wodoodporny. Dzięki czarnej barwie wtapia się w koloryt rzęs i jest niewidoczny.

Na koniec warto nadmienić, że decydując się na kurs we wspomnianym gabinecie, zyskujemy możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy z rzęsami jedwabnymi. Gwarantują one idealny, naturalny wygląd, nie obciążając jednocześnie naturalnych rzęs i harmonizując z nimi.

Zdobycie umiejętności na omawianym kursie zagwarantuje nam pełne bezpieczeństwo wykonywania zabiegu, zarówno dla osoby szkolonej, jak i dla przyszłych klientów.

śr. ocena 5 / głosów 5