Metody niechirurgicznego uzupełniania ubytków włosa


Włosy możemy stracić wskutek poważnej choroby, łysienia plackowatego, a nawet w wyniku permanentnego stresu. Ubytki włosa powodują duży dyskomfort i mają poważny wpływ na nasze psychiczne samopoczucie; wszak piękne, lśniące, zdrowe włosy są naszą wizytówką oraz ważnym elementem wizerunku. Jednym ze sposobów poradzenia sobie z tym problemem jest przeszczep włosów. A jakie są metody niechirurgicznego uzupełniania ubytków włosa?

peruki

Osobom, które chciałby uzupełnić ubytki włosa, a nie chcą decydować się na dość skomplikowany i poważny zabieg przeszczepu włosów, współczesna kosmetyka przychodzi z pomocą, oferując różne metody niechirurgicznego uzupełniania ubytków włosa. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Tupety damskie

Jedną z metod niechirurgicznego uzupełniania ubytków włosa są tupety damskie. Wybierać możemy nie tylko w różnego rodzaju długościach, kolorach włosów czy fryzurach, lecz również w ich strukturze oraz gęstości. Tworzone są one z naturalnych włosów dziewiczych, czyli ściętych z głowy. Mają naturalne kolory i nie są sztuczne. Nie farbowane, nie poddawane procesom chemicznym, takim jak koloryzacja, dekoloryzacja czy pozbywanie łuski, są to włosy wyjątkowo trwałe, jedwabiste, błyszczące oraz miękkie. Sprawiają wrażenie tak naturalnych, że odróżnienie ich od naturalnych włosów jest wręcz niemożliwe. Dzięki ręcznemu osadzaniu włosów oraz ich strzyżeniu i stylizacji bezpośrednio na głowie klientki, nowa fryzura zostaje dopasowana do rysów twarzy oraz dopracowana  w każdym szczególe. Różnego rodzaju zabiegi związane z przedłużaniem, zagęszczaniem a także niechirurgicznym uzupełnieniem włosów, oferuje renomowany salon fryzjersko-kosmetyczny Metamorfoza.

Tupety męskie

Nie tylko kobiety borykają się z problemami, związanymi z ubytkami w owłosieniu; ten problem dotyka również mężczyzn. Z pomocą przychodzą męskie tupety, będące doskonalą metodą niechirurgicznego uzupełniania ubytków włosa. Dzięki nim można odtworzyć wcześniejszą fryzurę lub też wykonać nową, zgodnie z życzeniem klienta. Renomowane salony kosmetyczne oferują różnego rodzaju bazy do osadzania włosów oraz bardzo wysoką klasę dziewiczych włosów słowiańskich oraz europejskich. Decydując się na tupet, zyskujemy możliwość indywidualnego dobrania gęstości oraz struktury włosów, a także ich kolorystki. Różne techniki mocowania tupetu z kolei sprawiają, że fryzura zostanie dobrana idealnie do owalu oraz kształtu twarzy.

śr. ocena 5 / głosów 1