Najczęściej popełniane błędy przy wyborze sukienki na wesele


W najbliższym czasie wybieracie się na wesele do koleżanki? W związku z tym szukacie idealnej sukienki?

Trzeba zaznaczyć, że w tym aspekcie bardzo dużo osób popełnia liczne błędy, przez co takie kreacje nie są zbyt dobrze odbierane wśród pozostałych gości. Jakich elementów garderoby nie warto zatem wybierać?

Najważniejsza zasada jest taka, że na weselu najważniejsza jest Panna Młoda. W związku z tym Wasza kreacja nie może przyćmić jej stroju. Wybierając sukienki wieczorowe na tego typu uroczystości nie można zatem decydować się na elementy białe itp. Wszystko dlatego, że ten kolor jest zarezerwowany tylko dla głównej bohaterki wieczoru. Nie wolno o tym pod żadnym pozorem zapominać. W innym wypadku Panna Młoda na pewno nie będzie zadowolona z tego, że ktoś inny ma również białą kreację. Poza tym pozostali uczestnicy wesela także na pewno będą zakłopotani całą sytuacją. Jeśli nie chcecie, aby coś takiego się przydarzyło, to wybierajcie sukienki w innych kolorach niż biała. To jednak nie wszystko. Bardzo ważne jest to, aby unikać także koloru czarnego, który jest zarezerwowany wyłącznie dla osób będących w żałobie.

Dużo kobiet zastanawia się, jak wybierać sukienki wieczorowe na wesele pod kątem długości. Pamiętajcie, że jest to ważna uroczystość rodzinna. Warto zatem odpowiednio się prezentować. W złym guście są zatem sukienki zbyt krótkie. Oczywiście, nie ma zasady, która zabrania takich elementów garderoby, ale jednak mimo wszystko dobrze jest zdecydować się na dłuższe kreacje, które sięgają minimum do kolan. Jeśli chodzi o sam fason, to najlepiej nie wybierać zbyt ekstrawaganckich modelów. Najlepiej zdecydować się na klasyczne sukienki wieczorowe. Tutaj także trzeba odnieść się do zasady, że najważniejsza jest bowiem Panna Młoda. Jeśli Wasze sukienki będą zatem zbyt mocno rzucać się w oczy, to ta reguła naprawdę zostanie w pewien sposób złamana. Ponadto fason nie może być zbyt sztywny, ponieważ wtedy dana osoba nie będzie miała zapewnionego odpowiedniego komfortu, a wesele trwa w końcu kilka czy kilkanaście godzin. Warto zatem decydować się po prostu na elementy eleganckie, szykowne, wygodne oraz gustowne.

śr. ocena 5 / głosów 1