Najnowsze trendy w modzie ślubnej


Suknia ślubna, choć jest strojem-symbolem, nie opiera się modzie. Trendy ślubne zmieniają się z sezonu na sezon, to podkreślając charakter uroczystości, to kontrastując z nim. Ślubne kobierce jak wybiegi na pokazach to doskonałe miejsce do zaprezentowania szyku w ten wyjątkowy, magiczny dzień, kiedy jeden raz każda z nas chciałaby być księżniczką. Jakie są najnowsze trendy w modzie ślubnej? 

Zsunięte rękawy, głębokie dekolty

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku suknie ślubne będą wyjątkowo kobiece. Rękawy zsunięte z ramion pięknie ujawniają delikatne linie szyi, obojczyków, barków i piersi, nadając sylwetce subtelności, a całości stylizacji – romantycznego ducha. Szczególnie dobrze zagrają tu koronki i tiule, które mogą delikatnie osłaniać nagie ramiona, jeżeli nie chcemy odkrywać ich zupełnie. Warto mieć na uwadze, że krój ten może nie sprawdzić się u Pań, które mają szerokie ramiona, ewentualnie trzeba wtedy wybrać dół sukni, który będzie stanowił przeciwwagę dla optycznie szerokiej góry.

Głębokie dekolty będą pojawiały się zarówno z przodu, jak i na plecach. Dzięki kształtowi litery V sylwetka wydaje się smuklejsza i delikatniejsza, a o to przecież chodzi. Zwężający się dekolt może sięgać głęboko poniżej piersi. Jeżeli brakuje nam odwagi, można przesłonić go półprzezroczystą wstawką.

Prześwity i kolory

Prześwity zdobyły serca panien młodych już jakiś czas temu. W roku 2017 trend ten będzie się utrzymywał, jednak dodatkowo pojawią się misterne koronki, które subtelnie osłonią najbardziej tego wymagające partie ciała. Zestawienie prześwitów i koronek (które również są częściowo przezierne) urzeka delikatnością i to właśnie ona będzie królowała.

Obok zarezerwowanej dla ślubu bieli pojawią się także delikatne kolory – zgaszone, niemal białe beże, brzoskwinie, pastelowe róże, błękit i wyjątkowo modna nie tylko na ślubnych kobiercach szarość.

Kolory sprawdzą się idealnie u tych z pań, które nie czują się dobrze w bieli lub zwyczajnie im ona nie pasuje. Dzięki kolorom możemy wyróżnić się podczas ślubu kościelnego, a jednocześnie suknia o ślubnym kroju, lecz odmiennym od białego kolorze to doskonały kompromis dla tych młodych panien, które decydują się na ślub cywilny, a zarazem nie chcą rezygnować z wyjątkowej oprawy typowej dla ślubów kościelnych.

Poszukując sukni ślubnej, warto zajrzeć do salonu, który nadąża za trendami. Należy do nich www.duber.com.pl.

śr. ocena 5 / głosów 5